Курорт Приморське – це чудове, яскраве й барвисте село, розташоване в Кілійському районі, Одеській області.
Якщо Ви стомилися від міської суєти й побутових проблем, тоді ласкаво просимо на курорт Приморське!

 

Бази відпочинку Кілійського району: умови, інфраструктура 

Головною перевагою місцевого відпочинку є віддаленість від великих промислових і густонаселених центрів, знаходження в троянді вітрів: морський, степовий, дунайський. Повітря добре прогрівається, він настояний на ароматах степових трав і солоних прилеглих озер.

Дрібний морський пісок на пляжі шириною 50-100 метрів, намиті коси, що є природними хвилерізами, морське дно без різких змін глибини – усе це ідеально підходить для сімейного відпочинку з дітьми.

Пляж курорту Приморське

У центрі курорту знаходяться безліч магазинів, кафе, ресторанчиківів, нічних барів і дискотек. Також є великий парк із атракціонами, оглядовим колесом і багато чого іншого. Є місцевий продуктовий ринок

 

Вечірні атракціони курорту Приморське

Вечірні атракціони курорту Приморське

На пляжі є прокат парасолів і шезлонгів, присутні кафе, водні гірки, батути, катамарани, можна прокататися на банані.

Користуються попитом різні  тури: Вилкове, Дунайський біосферний заповідник, річковий порт Ізмаїл.

 

 

 

Історія курорту Приморське

Сіло було засновано на початку XVIII століття старообрядниками, що бігли сюди (липованами), тому що турки, що правили тут, давали підтримку біженцям-старообрядникам і захищали заселенню цих земель. Споконвічно воно називалося «Жебріяни». Після приєднання Бессарабії й Буджака до Російської імперії сіло стало прикордонним, і після розформування Запорізького війська й знищення Запорізької Січі безліч козаків переселилася в дельту Дунаю, створивши Дунайську Січ, а вже звідти вони проникнули в село. В 1905 році в селі була заснована старообрядницька церква, одна з місцевих визначний пам'яток. Під час громадянської війни в Росії південна Бессарабія була окупована румунами, разом з нею до складу Румунії ввійшло й село. В 1940 році ця територія була повернута Радянському Союзу й увійшла до складу Української РСР. Під час Великої Вітчизняної війни прикордонники біля села героїчно боролися, за перші дні війни навіть створивши плацдарм на румунському березі Дунаю, чого не було на інших ділянках фронту, однак загальний відступ військ змусив їх відійти до Одеси. Сіло було знову окуповане Румунією. Під час настання радянських військ на Німеччину на березі моря в 2 кілометрах від Приморського був висаджений морський десант. Почалися важкі бої за село. Румуни відступили. Після розпаду Радянського Союзу сіло відійшло Україні й зараз знаходиться в її складі. В 2005 році здійснилося 100 років від дня заснування церкви.